sezon 2023/2024

Sierpień

MMTS Kwidzyn

30 sierpnia 2023
33
-
30
Seria 1

Energa Wybrzeże Gdańsk

Wrzesień

Energa Wybrzeże Gdańsk

03 września 2023
28
-
41
Seria 2

Industria Kielce

Zepter KPR Legionowo

07 września 2023
35
-
36
Seria 3

Energa Wybrzeże Gdańsk

Energa Wybrzeże Gdańsk

10 września 2023
27
-
27
k. (1:4)
Seria 4

Zagłębie Lubin

KGHM Chrobry Głogów

17 września 2023
34
-
27
Seria 5

Energa Wybrzeże Gdańsk

Orlen Wisła Płock

24 września 2023
31
-
20
Seria 6

Energa Wybrzeże Gdańsk

Październik

Energa Wybrzeże Gdańsk

01 października 2023
30
-
34
Seria 7

Energa MKS Kalisz

Górnik Zabrze

08 października 2023
31
-
26
Seria 8

Energa Wybrzeże Gdańsk

Energa Wybrzeże Gdańsk

15 października 2023
36
-
38
Seria 9

Grupa Azoty Unia Tarnów

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

21 października 2023
31
-
30
Seria 10

Energa Wybrzeże Gdańsk

Listopad

Energa Wybrzeże Gdańsk

12 listopada 2023
32
-
34
Seria 11

Azoty Puławy

Arged Rebud KPR Ostrovia

20 listopada 2023
30
-
28
Seria 12

Energa Wybrzeże Gdańsk

Energa Wybrzeże Gdańsk

27 listopada 2023
27
-
26
Seria 13

Corotop Gwardia Opole

Grudzień

Energa Wybrzeże Gdańsk

02 grudnia 2023
22
-
26
Seria 14

MMTS Kwidzyn

Industria Kielce

09 grudnia 2023
34
-
30
Seria 15

Energa Wybrzeże Gdańsk

Energa Wybrzeże Gdańsk

14 grudnia 2023
28
-
30
Seria 16

Zepter KPR Legionowo

Zagłębie Lubin

18 grudnia 2023
31
-
30
Seria 17

Energa Wybrzeże Gdańsk

Luty

Energa Wybrzeże Gdańsk

03 lutego 2024
21
-
27
Seria 18

KGHM Chrobry Głogów

Energa Wybrzeże Gdańsk

08 lutego 2024
23
-
35
Seria 19

Orlen Wisła Płock

Energa MKS Kalisz

11 lutego 2024
26
-
24
Seria 20

Energa Wybrzeże Gdańsk

Energa Wybrzeże Gdańsk

17 lutego 2024
29
-
29
k. (3:4)
Seria 21

Górnik Zabrze

Grupa Azoty Unia Tarnów

23 lutego 2024
29
-
33
Seria 22

Energa Wybrzeże Gdańsk

Marzec

Energa Wybrzeże Gdańsk

02 marca 2024
35
-
20
Seria 23

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Azoty Puławy

20 marca 2024
35
-
32
Seria 24

Energa Wybrzeże Gdańsk

Energa Wybrzeże Gdańsk

24 marca 2024
36
-
28
Seria 25

Arged Rebud KPR Ostrovia

Corotop Gwardia Opole

30 marca 2024
29
-
33
Seria 26

Energa Wybrzeże Gdańsk

Kwiecień

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

06 kwietnia 2024
29
-
33
Seria 1

Energa Wybrzeże Gdańsk

Energa Wybrzeże Gdańsk

13 kwietnia 2024
31
-
29
Seria 2

Corotop Gwardia Opole

Grupa Azoty Unia Tarnów

19 kwietnia 2024
25
-
33
Seria 3

Energa Wybrzeże Gdańsk

Zagłębie Lubin

28 kwietnia 2024
36
-
37
Seria 4

Energa Wybrzeże Gdańsk

Maj

Energa Wybrzeże Gdańsk

18 maja 2024
38
-
30
Seria 5

Zepter KPR Legionowo