Centrum Medyczne FUDEKO MED nowym sponsorem Torus Wybrzeża

14 квіт. 2022 |

Centrum Medyczne FUDEKO MED z Gdyni związało się umową sponsorską z Torus Wybrzeżem Gdańsk. Dziękujemy za zaufanie kolejnemu podmiotowi, który wspiera rozwój trójmiejskiej piłki ręcznej.

Centrum Medyczne FUDEKO MED z Gdyni związało się umową sponsorską z Torus Wybrzeżem Gdańsk. Dziękujemy za zaufanie kolejnemu podmiotowi, który wspiera rozwój trójmiejskiej piłki ręcznej.

Nowy sponsor Torus Wybrzeża Gdańsk, to nowoczesne Centrum Medyczne znajdujące się w Gdyni przy ulicy Chwarznieńskiej 198A. Placówka powstała z myślą, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, dbając o dobro pacjentów. Pracownicy FUDEKO MED pragną sprostać wymaganiom pacjentów i ciągle rozwijają się, poszukując najlepszych rozwiązań w sferze medycyny i organizacji pracy. Atutami FUDEKO MED są szybki dostęp do lekarzy, doświadczenie personelu i przyjazna atmosfera.

Tym bardziej cieszymy się z tego, że sponsor zaufał właśnie nam. – Sport pozwala pokazać zdrową i piękną stronę życia, dlatego właśnie zdecydowaliśmy się zaangażować w sponsoring klubu Torus Wybrzeże Gdańsk, które występuje w PGNiG Superlidze Mężczyzn. Cieszymy się i jesteśmy dumni, że możemy połączyć nasze potencjały, możliwości sportowe, zdrowotne i marketingowe oraz włączyć się w sukcesy zespołu. Jesteśmy przekonani, że sport i promowanie zdrowego trybu życia będą miały ogromne znaczenie w uświadamianiu jak ważna jest profilaktyka zdrowotna, która ma na celu zapobieganie, wczesne wykrycie i leczenie wielu chorób – powiedziała Anna Śliwa, dyrektor Centrum Medycznego FUDEKO MED.

– Jesteśmy przekonani, że przy zaangażowaniu zarówno drużyny, jak i naszego zespołu Specjalistów FUDEKO MED zrealizujemy postawione cele w promowaniu zdrowego trybu życia. Z klubem Torus Wybrzeże Gdańsk będziemy angażować się w organizację wspólnych wydarzeń sportowych, które poprawią kondycję fizyczną oraz świadomość zdrowotną wśród społeczności – dodała Anna Śliwa.

Dla Torus Wybrzeża, kolejna umowa sponsorska jest dowodem zaufania środowiska biznesowego. – Dla nas pozyskiwanie sponsorów i partnerów jest bardzo ważnym czynnikiem, które pozwala na ciągły rozwój naszego klubu. Cieszymy się, że zaufał nam kolejny podmiot, który chce wspierać naszą drużynę i reklamować w naszej hali. Poza wsparciem FUDEKO MED przygotował też ofertę zarówno dla naszych kibiców jak i podmiotów wspierających. To wymiana korzyści, która pozwala kibicom naszego klubu uzyskać dodatkowe przywileje i możliwość skorzystania ze specjalnej oferty medycznej u naszych partnerów. Mamy nadzieję, że dzięki temu nasz nowy sponsor będzie zadowolony, a wszystkich kibiców zachęcam do korzystania z badań, testów laboratoryjnych oraz konsultacji w Centrum Medycznym FUDEKO MED przy ulicy Chwarznieńskiej 198A – powiedział Krystian Plech, dyrektor ds. marketingu klubu.

– Jako doświadczony zespół Specjalistów przygotowaliśmy również dedykowaną ofertę dla partnerów biznesowych będących sponsorami klubu Torus Wybrzeże Gdańsk. Przede wszystkim pamiętamy o kibicach i fanach klubu, dla których nasze Centrum Medyczne przygotowało specjalne oferty pakietów badań laboratoryjnych podstawowych i specjalistycznych, badań dedykowanych dla płci, wieku oraz grup zawodowych – wyjaśniła Anna Śliwa, dyrektor Centrum Medycznego FUDEKO MED.

Dziękujemy za zaufanie i witamy w gronie sponsorów!