Firma COVER gra z Wybrzeżem! Nowy sponsor na pokładzie

12 жовт. 2020 |

Grono naszych sponsorów się powiększa i witamy na pokładzie kolejną firmę, która zaufała naszemu klubowi – COVER Sp. z o.o. !  Firma COVER działa na rynku od 2005 roku i z powodzeniem realizuje najtrudniejsze zlecenia w zakresie szeroko pojętego budownictwa przemysłowego, energetyki wodnej, gospodarki ściekowej oraz ochrony i naprawy konstrukcji budowlanych.

Wybrzeże Gdańsk to ciekawy podmiot, z ciekawą koncepcją i ofertą biznesową dla firmy tak jak COVER. Jesteśmy dumni, że będziemy mogli wspierać ten zasłużony w kartach polskiej historii piłki ręcznej klub i mamy nadzieję, że nasza pomoc pozwoli klubowi osiągnąć zakładane cele – powiedział Radosław Grunwald, dyrektor zarządzający firmy COVER.
Jako nieliczni specjalizują się w wąskiej dziedzinie iniekcji ciśnieniowych, wykorzystując najnowsze technologie i sprawdzone na rynku materiały.
W zakres ich usług wchodzą przede wszystkim:
– naprawy i zabezpieczania budowli energetycznych
– naprawy i uszczelniania obiektów hydrotechnicznych oraz mostowych
– budowy obiektów przemysłowych
– stabilizacji gruntu poprzez iniekcje gruntowe powłok chemoodpornych
– posadzek przemysłowych do wszystkich rodzajów obciążeń
– napraw i uszczelnień metodą iniekcji
– napraw izolacji, studni oraz kanałów metodami bezwykopowymi stabilizacji podsypki szynowej.
To dla nas bardzo miłe, że w tak ciężkich czasach dołącza do nas kolejna firma. To pokazuje, że projekt klubu biznesu i oferta marketingowa klubu jest atrakcyjna dla firm, które chcą się reklamować poprzez sport i naszą drużynę. Bardzo nam zależy na zbudowaniu społeczności wokół sponsorów i partnerów, którzy poprzez wsparcie naszego klubu wspólnie będą mogli wymieniać się kontaktami i wchodzić w relacje biznesowe – powiedział Jacek Pauba – prezes zarządu Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.