Po raz kolejny MH Automatyka będzie wspierać TORUS Wybrzeże Gdańsk

27 вер. 2022 |

To już piąty rok, w którym MH Automatyka będzie współpracować z TORUS Wybrzeżem Gdańsk. Na mocy nowej umowy firma będzie wspierać gdański klub piłki ręcznej przez kolejny sezon. MH Automatyka pozostanie wśród Sponsorów Głównych klubu, a logo marki będzie widoczne również na koszulkach meczowych naszej drużyny. Ponadto firma ponownie objęła indywidualny patronat nad zawodnikiem Mateuszem Jachlewskim, grającym z numerem 15.

- Tak solidny sponsor jak MH Automatyka podbudowuje nadzieję na dalszy rozwój zespołu TORUS Wybrzeża Gdańsk. Dzięki ich wsparciu możemy wyznaczać nowe cele, osiągać coraz lepsze wyniki. Cieszę się, że MH Automatyka po raz kolejny nam zaufała i bardzo im za to dziękuję – powiedział Jacek Pauba, prezes TORUS Wybrzeża Gdańsk.

Firma MH Automatyka istnieje na rynku elektrotechnicznym i automatyki przemysłowej od 1998 roku. Specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu systemów automatyki na okrętach wojennych, w dużych zakładach przemysłowych, oczyszczalniach i przepompowniach ścieków. W ich szerokiej ofercie znaleźć można m.in. systemy monitorowania i nadzoru procesów, rozdzielnice inteligentne, kompletację dostaw w zakresie elementów wyposażenia szaf sterowniczych i automatyki, projekt, montaż i uruchamianie układów automatyki przemysłowej, projektowanie i wykonywanie instalacji fotowoltaicznych.

MH Automatka podkreśla wartości, którymi kieruje się w życiu codziennym. W ich pracy stawiają na jakość, doskonałość i prostotę, partnerstwo oraz nieustanne doskonalenie. Firma jest mecenasem sportu, ponieważ wspierają rozwój drużyn sportowych, sportowców indywidualnych oraz wydarzeń dla amatorów. Ponadto wspomagają studentów koła naukowego.

Więcej informacji znajdziesz na stronie mh-automatyka.pl