Ruszamy ze sprzedażą karnetów! Zdobądź wyjątkową koszulkę!

18 серп. 2020 |

Torus Wybrzeże Gdańsk rozpoczyna sprzedaż karnetów na sezon 2020/21. Klub daje kibicom możliwość kupna tradycyjnego karnetu, ponadto poszerza swoją propozycję o możliwość zakupu historycznej koszulki, mającej również funkcję karnetu!

Torus Wybrzeże Gdańsk rozpoczyna sprzedaż karnetów na sezon 2020/21. Klub daje kibicom możliwość kupna tradycyjnego karnetu, ponadto poszerza swoją propozycję o możliwość zakupu historycznej koszulki, mającej również funkcję karnetu!

Przed nowym sezonem Torus Wybrzeże Gdańsk mocno się zmieniło. Wciąż mamy w kadrze wielu zawodników z Gdańska, również tych wychowanych w Wybrzeżu. Do zespołu dołączył m.in. Mateusz Jachlewski, który wrócił po latach gry o najwyższe cele w kieleckim klubie, szansę grę w Polsce otrzymali też obcokrajowcy z Brazylii i Argentyny oraz utalentowana młodzież z całej Polski. Liczymy na to, że taka drużyna, grająca atrakcyjną piłkę ręczną będzie przyciągać do hal kibiców i nasze mecze będą zapadać w pamięć na lata. Ze względu na sytuację związaną z pandemią, możliwe jest że nie każdy chętny zobaczy mecz na żywo. Wobec tego wszystkich, którzy chcą zapewnić sobie miejsce na trybunach zachęcamy do kupna karnetów.

– Mamy dla kibiców dwie opcje. Karnet kosztuje 180 złotych, jednak my zachęcamy do zakupu karnetu z wyjątkową koszulką, upamiętniającą 75-lecie klubu. Ci, którzy kupią koszulkę nie będa musieli przynosić plastikowego karnetu. Koszulka na metce będzie miała wbudowany kod QR, który po zeskanowaniu będzie uprawniał do wejścia na trybuny powiedział Krystian Plech, Dyrektor Marketingu Torus Wybrzeża.

Ponadto każdy karnetowicz dostanie kod od PGNiG Superligi upoważniający do oglądania meczów w formule online. Dostęp do transmitowanych meczy będzie można zobaczyć wówczas, gdy rządowe obostrzenia uniemożliwią organizację meczów z udziałem publiczności. W przypadku ograniczonej liczby kibiców, oczywiście posiadacze karnetów będą mieć pierwszeństwo wejścia. Liczba biletów do nabycia będzie wówczas ograniczona.

– Kibic kupując karnet lub koszulkę może pomóc klubowi w trudnym czasie. To też doskonała pamiątka, która na pewno będzie się cieszyła sporym zainteresowaniem ze strony kibiców. Chcemy dać kolejne przywileje kibicom, którzy zdecydują się na zakup karnetów. W zależności od możliwości związanych z sytuacją epidemiczną, planujemy spotkanie z drużyną lub nawet wspólny trening. Przy wszelkich aktywnościach drużyny, pierwszeństwo będą mieli nasi najwierniejsi kibice, którzy wspomogą nas przed sezonem poprzez zakup karnetówpodkreślił Jacek Pauba, prezes klubu.

Karnety można kupić na stronie:

Karnety na sezon 2020/2021 PGNiG Superligi – Torus Wybrzeże Gdańsk

Cennik karnetów na sezon 2020/2021:

  • 180,00 złotych karnet (obowiązuje na mecze PGNiG Superligi oraz Puchar Polski).
  • 235,00 złotych karnet z limitowaną koszulką z wszytym karnetem, dostępnej tylko przy zakupie karnetów.