Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Torus Wybrzeża w sezonie 2021/22 PGNiG Superligi

10 серп. 2021 |

Rozgrywki PGNiG Superligi w sezonie 2021/2022 wystartują 4 września. Wtedy też piłkarze ręczni Torus Wybrzeża zmierzą się w meczu wyjazdowym z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. Kibice i wszyscy fani szczypiorniaka mogą już nabywać karnety na nowy sezon ligowy, który wróci do hali AWFiS-u 11 września razem z płockim ORLEN-em Wisłą.

Rozgrywki PGNiG Superligi w sezonie 2021/2022 wystartują 4 września. Wtedy też piłkarze ręczni Torus Wybrzeża zmierzą się w meczu wyjazdowym z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. Kibice i wszyscy fani szczypiorniaka mogą już nabywać karnety na nowy sezon ligowy, który wróci do hali AWFiS-u 11 września razem z płockim ORLEN-em Wisłą.

Pomimo trudnej sytuacji pandemicznej, poprzedni sezon pod względem sprzedaży karnetów gdański klub może uznać za niezwykle udany. W stosunku do poprzedniego roku udało się wygenerować 200-procentowy wzrost sprzedażowy. Niestety obecność kibiców na trybunach została ograniczona przez obostrzenia związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, dlatego też klub postanowił wyjść naprzeciw wszystkim, którzy zdecydowali się na zakup karnetu, a nie mogli z niego skorzystać w pełni.

Torus Wybrzeże Gdańsk pragnie poinformować, że karnety zakupione w zeszłym sezonie PGNiG Superligi utrzymują swoją ważność i zostają automatycznie przedłużone na nadchodzący 2021/2022.

Sezon 2020/2021 był ciężki dla całego sportu, w tym także dla naszego klubu. Tylko w dwóch spotkaniach mogliśmy liczyć na wsparcie kibiców. Rozgrywanie meczów bez fanatyków Wybrzeża było trudne, ale wierzę że nadchodzący sezon będzie już normalny. Staraliśmy się być z naszymi wiernymi sympatykami przez cały rok, dlatego też z okazji świąt otrzymywali od klubu prezenty, a za ich lojalność zdecydowaliśmy się przedłużyć ich karnety na kolejny rok. Wierzymy, że zmiany, jakie nasz klub przechodzi od zeszłego roku, sprawiły, że przybyło nam kibiców, których dziś zapraszam do bycia z nami w nadchodzącym sezonie. Karnet to nie tylko bilet na wszystkie mecze naszej drużyny w preferencyjnej cenie, ale także przywilej którego nie otrzymuje inny kibic. W zeszłym sezonie karnetowicze byli przez nas doceniani, a także teraz mogą być bliżej drużyny podczas wielu akcji marketingowych, które planujemy organizować w najbliższym czasie. Wierzę, że nadchodzący sezon przyniesie wiele emocji i niezapomnianych wrażeń, które wspólnie będziemy mogli przeżywać w naszej halipowiedział Krystian Plech, Dyrektor ds. marketingu Torus Wybrzeża Gdańsk.

Cena karnetu na ten sezon nie uległa zmianie i nadal wynosi 180 zł. Karnet zostanie dostarczony na adres wskazany przez kupującego przed pierwszym meczem (potwierdzenie zakupu karnetu wydane w punkcie sprzedaży lub przesłane drogą elektroniczną upoważnia do wejścia na mecze, które ewentualnie odbędą się przed terminem dostarczenia karnetu).

Karnety można zakupić za pośrednictwem systemu biletowego Abilet.pl pod adresem:

http://wybrzeze-gdansk.abilet.pl

Posiadacze karnetów z minionego sezonu w celu otrzymania nowej karty, nie muszą wykonywać żadnych formalności. Karnety zostaną wysłane na adresy podane w profilu kibica na stronie www.abilet.pl.

Zapraszamy do zakupu i do zobaczenia w hali!