Santiago Mosquera rozwiązał kontrakt z Torus Wybrzeżem

31 бер. 2022 |

Pierwszy Kolumbijczyk w PGNiG Superlidze, Santiago Mosquera rozwiązał kontrakt z Torus Wybrzeżem Gdańsk. Ważna do czerwca 2023 roku umowa została przedwcześnie przerwana na wniosek zawodnika. Santiago Mosquera podpisał kontrakt z Torus Wybrzeżem Gdańsk w lutym 2021 roku. W ubiegłym sezonie zdobył 23 bramki w 12 meczach, a w tym zagrał w 10 spotkaniach i 19-krotnie pokonał bramkarzy rywali. Ze względu na sytuację zdrowotną, nie mógł jednak w pełni rozwinąć skrzydeł.

Pierwszy Kolumbijczyk w PGNiG Superlidze, Santiago Mosquera rozwiązał kontrakt z Torus Wybrzeżem Gdańsk. Ważna do czerwca 2023 roku umowa została przedwcześnie przerwana na wniosek zawodnika.
Santiago Mosquera podpisał kontrakt z Torus Wybrzeżem Gdańsk w lutym 2021 roku. W ubiegłym sezonie zdobył 23 bramki w 12 meczach, a w tym zagrał w 10 spotkaniach i 19-krotnie pokonał bramkarzy rywali. Ze względu na sytuację zdrowotną, nie mógł jednak w pełni rozwinąć skrzydeł.

Na wniosek samego zawodnika, ważna do czerwca 2023 roku umowa została rozwiązana 31 marca. Lewy rozgrywający ma wobec tego wolną rękę w poszukiwaniu klubu.

Santiago – bardzo dziękujemy za wszystkie chwile i reprezentowanie naszych barw. Życzymy sukcesów w dalszej karierze i Twoja osoba jest zawsze mile widziana w Gdańsku.