ZDROFIT oficjalnym Partnerem Przygotowania Fizycznego

30 серп. 2021 |

Miło nam poinformować, że w sezonie 2021/2022 PGNiG Superligi Oficjalnym Partnerem Przygotowania Fizycznego i miejscem, gdzie będziemy szlifowali formę oraz siłę będą Fitness Kluby ZDROFIT zlokalizowane w Gdańsku.

– Grono naszych sponsorów i partnerów rośnie, a nam jest bardzo miło, że mogę w nim powitać sieć ZDROFIT. Nasi zawodnicy będą mogli korzystać z gościnności klubów ZDROFIT na terenie Gdańska. Jako klub chcemy się rozwijać i zapewniać odpowiednie warunki naszym sponsorom, kibicom i zawodnikom, dlatego możliwość korzystania z świetnie wyposażonych siłowni jest dla nas bardzo ważna. Sprzęt do przygotowania i podtrzymania kondycji fizycznej, który mamy do dyspozycji w klubach ZDROFIT spełnia nasze wymagania, a dodatkowo ważnym elementem jest możliwość regeneracji w strefie SPA po treningach i meczach. Ta współpraca to również korzyści płynące dla wszystkich klientów sieci ZDROFIT. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla klientów ZDROFIT, takie jak zaproszenia na nasze mecze, a także różnego rodzaje aktywności z naszymi zawodnikami. Bardzo dziękujemy za zaufanie, którym obdarzony został nasz klub bo to pokazuje, że jesteśmy atrakcyjnym partnerem dla tak cenionej marki jak ZDROFIT – powiedział Krystian Plech, dyrektor ds. marketingu klubu.
– Jesteśmy dumni, że Zdrofit został Oficjalnym Partnerem Przygotowania Fizycznego klubu Torus Wybrzeże Gdańsk, a piłkarze ręczni mogą pracować nad budowaniem formy w obiektach największej sieci klubów fitness w Polsce. Naszą misją jest wspieranie zdrowego stylu życia zarówno początkujących, jak tych, którzy zawodowo zajmują się sportem. Tym bardziej wierzymy, że sportowcy są dobrymi ambasadorami, którzy pokazują, że klub fitness to dobre miejsce do zadbania o formę i zdrowie – Daniel Biegaj – Dyrektor marketingi i e-commerce.
Znajdź swój punkt i ofertę na stronie: