Informacje organizacyjne przed sobotnim meczem z Azotami Puławy

22 wrz 2017 |

Już w sobotę o godzinie 13.00 Wybrzeże Gdańsk zagra we własnej hali po raz pierwszy w tym sezonie! W związku z dużym zainteresowaniem tym spotkaniem organizatorzy przygotowali dla kibiców zbiór najważniejszych informacji.

Już w sobotę o godzinie 13.00 Wybrzeże Gdańsk zagra we własnej hali po raz pierwszy w tym sezonie! W związku z dużym zainteresowaniem tym spotkaniem organizatorzy przygotowali dla kibiców zbiór najważniejszych informacji.

  1. Kasy biletowe

 

Informujemy, że bilety na mecz będzie można nabyć w kasie hali AWFiS na godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Apelujemy o jak najszybsze przybycie do hali, aby nie ominęło Państwa rozpoczęcie meczu.

Odbiór biletów konkursowych, karnetów i karnetów VIP będzie możliwy w drugim, specjalnie w tym celu otwartym okienku kasowym.

 

  1. Wejście do hali

 

Uruchomione zostaną dwa wejścia do hali. Wejście normalne dla kibiców, którzy wchodzą na bilety oraz drugie – WEJŚCIE KARNETY/GRUPY ZORGANIZOWANE dla naszych karnetowiczów oraz grup zorganizowanych, które wcześniej zgłosiły się do biura klubu.

 

  1. Informacje dla dziennikarzy

 

Tradycyjnie wszystkich akredytowanych dziennikarzy zapraszamy do wejścia technicznego z tyłu hali. W związku ze zmianami organizacyjnymi w hali zmieniło się miejsce trybuny dziennikarskiej. Po odebraniu akredytacji prasowej i kamizelki prosimy udać się wzdłuż bocznej linii boiska do ostatniego balkonu (dawnej loży VIP).

 

  1. Sektor Młodego Kibica

 

Tak  jak informowaliśmy wcześniej, od obecnego sezonu w specjalnie wydzielonym miejscu w hali umiejscowiony będzie Sektor Młodego Kibica, do którego zapraszamy wszystkich młodych kibiców, którzy mają ochotę głośno dopingować czerwono-biało-niebieskich razem z zawodnikami.

 

  1. Atrakcje

 

W holu hali na naszych kibiców będzie czekała fotobudka od naszych przyjaciół z firmy Prudential. Serdecznie zachęcamy do udziału i zrobienia sobie unikatowych pamiątek z tego spotkania ?

 

  1. Kawiarnia

 

Informujemy, że od najbliższego spotkania w Hali AWFiS uruchomiona będzie kawiarnia! Tam będzie możliwość zakupienia robionego na miejscu popcornu, słodkich przekąsek i soków. W Kawiarni dla naszych kibiców na pół godziny przed spotkaniem odbędzie się degustacja Jedzenia Mocy marki Sunra! Ponadto, kibice będą mogli zakupić ciepłe dania z grilla, który będzie umiejscowiony przed halą AWFiS.

 

  1. Konkurs w przerwie

 

Drodzy Kibice, czujnie wypatrujcie naszej maskotki! ARCO w trakcie pierwszej połowy wyrzuci w Waszym kierunku piłeczki, które upoważnią Was do udziału w konkursie w przerwie meczu! Czekają na Was fantastyczne nagrody, m.in. karnety na nasze spotkania i zaproszenia do Pizza Hut w Galerii Metropolia.