Informacje techniczne przed Meczem Niepodległości: Energa Wybrzeże Gdańsk – Gwardia Opole

9 lis 2018 |

Taki mecz zdarza się raz na sto lat! Już w niedzielę, 11 listopada, czekają nas wielkie, patriotyczne emocje! W Meczu Niepodległości Energa Wybrzeże Gdańsk podejmie Gwardię Opole. Sprawdźcie najważniejsze informacje techniczne przed meczem!

Taki mecz zdarza się raz na sto lat! Już w niedzielę, 11 listopada, czekają nas wielkie, patriotyczne emocje! W Meczu Niepodległości Energa Wybrzeże Gdańsk podejmie Gwardię Opole. Sprawdźcie najważniejsze informacje techniczne przed meczem!

 1. Niepodległa do hymnu!

Mimo, iż spotkanie rozpocznie się o godz. 13.00, organizatorzy zachęcają, aby kibice stawili się w hali już przed godz. 12.00. W samo południe w ramach akcji „Niepodległa do hymnu!” w hali AWFiS zabrzmi Mazurek Dąbrowskiego. To ogólnopolska akcja, dzięki której w całej Polsce odśpiewany zostanie hymn narodowy.

Wszystkich chętnych do wspólnego śpiewania hymnu kibiców prosimy (niezależnie od miejsc wydrukowanych na biletach) o zajmowanie miejsc na trybunie dolnej A i trybunie dolnej B. Po odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego prosimy o opuszczenie trybun i udanie się na właściwe, oznaczone na biletach, miejsca.

 1. Otwarcie drzwi

W związku z akcją „Niepodległa do hymnu!” halę otwieramy już o godz. 11.30.

 1. Poczęstunek

Po odśpiewaniu hymnu zapraszamy Państwa do kawiarni SUNRA na gorącą i pyszną grochówkę. Przygotowaliśmy dla Państwa 500 darmowych porcji pożywnej zupy.

 1. Kartoniada

Na krzesełkach na trybunach górnych i dolnych A i B znajdziecie Państwo specjalne, patriotyczne klaskacze. Uprzejmie prosimy, aby nie zginać ich do rozpoczęcia meczu, a w trakcie hymnu narodowego, który poprzedzi rozpoczęcie spotkania unieść je wysoko do góry tak, abyśmy razem stworzyli wielką biało-czerwoną flagę.

 1. Kącik dla dzieci

Wolontariusze z Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci przygotują kącik dla najmłodszych kibiców. Tam m.in. będzie można pomalować buźki w biało-czerwone flagi i pokolorować kolorowanki.

 1. Magic Mirror Fotolustro

W holu hali czekać będzie Magic Mirror Fotolustro. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z okazji i zrobienia sobie pamiątki z Meczu Niepodległości!

 1. Konkurs w przerwie

W trakcie meczu wypatrujcie naszych maskotek: Arco i Mewy! Wyrzucą w Waszym kierunku piłeczki, które upoważnią Was do wzięcia udziału w konkursie w przerwie meczu! A w konkursie do wygrania atrakcyjne nagrody od naszego sponsora: firmy Goldwell, wejściówki do Green Clubu w Gdańsku oraz wejściówki na Targi Gra i Zabawa w AmberExpo!

 1. Bilety

Kasa biletowa będzie otwarta od godziny 11.30. W związku z ogromnym zainteresowaniem tym spotkaniem, serdecznie zachęcamy do kupowania biletów w przedsprzedaży internetowej i w punktach stacjonarnych Eventimu. Bilety zakupione w przedsprzedaży mają niższą cenę.

 1. Karnety

Wszystkich karnetowiczów prosimy, aby kierowali się do wejścia oznaczonego napisem: WEJŚCIE VIP/KARNETY.

 1. Informacje dla posiadaczy karnetów VIP i zaproszonych gości

Wszyscy goście VIP proszeni są o kierowanie się do wejścia oznaczonego napisem: WEJŚCIE VIP/KARNETY. Tam wolontariusz przekaże Państwu specjalne opaski. Następnie prosimy kierować się na trybunę żółtą TDD.

 1. Informacje dla dziennikarzy

Tradycyjnie wszystkich dziennikarzy zapraszamy do wejścia technicznego. Biuro Prasowe będzie czynne od 11.30. Tam będziecie Państwo mogli odebrać akredytacje stałe lub jednorazowe. Dodatkowo, informujemy, że posiadacze akredytacji FOTO zobligowani są do założenia specjalnie oznaczonych kamizelek. Trybuna prasowa znajduje się na antresoli.

Jednocześnie informujemy, że wyłącznym nadawcą telewizyjnym meczów Superligi jest platforma nc+. Istnieje bezwzględny zakaz rejestrowania obrazu i dźwięku z przebiegu meczu.