NDI Development znów gra z TORUS Wybrzeżem Gdańsk

31 sie 2022 |

NDI Development znów gra z TORUS Wybrzeżem Gdańsk

W sezonie 2022/2023 NDI Development pozostaje w grupie Elitarnych Sponsorów TORUS Wybrzeża Gdańsk. Na mocy nowej umowy logo marki będzie widnieć na spodenkach gdańskich szczypiornistów, naklejce na boisku, ściance sponsorskiej i bandach reklamowych przy linii boiska. Ponadto NDI Development indywidualnie wspiera zawodnika grającego z numerem 7, Patryka Pieczonkę.

- Jestem zadowolony, że współpraca z NDI Development będzie trwać kolejny sezon. Cieszę się, że w gronie sponsorów mamy tak uznaną, znaną na rynku trójmiejskim firmę i razem będziemy grać w jednej drużynie. Dziękuję za zaufanie i wspieranie naszego zespołu – powiedział Jacek Pauba, Prezes TORUS Wybrzeża Gdańsk.

Zadowolenia z dalszej współpracy nie kryje również prezes NDI Development.

- Mamy nadzieję, że także dzięki naszemu wsparciu drużyna będzie dalej się rozwijać i osiągać coraz lepsze wyniki. Cieszymy się, że możemy wspomóc TORUS Wybrzeża Gdańsk i gorąco im kibicujemy. Jako firma społecznie odpowiedzialna pragniemy wspierać trójmiejskich sportowców – mówi Jarosław Bator, prezes NDI Development.

NDI Development specjalizuje się w inwestycjach o podwyższonym standardzie. Jest częścią Grupy NDI, która posiada 100-procentowy polski kapitał, a na rynku jest obecna od ponad 30 lat i działa praktycznie we wszystkich obszarach budownictwa - od budownictwa infrastrukturalnego po energetykę. Realizowała m.in. przebudowę Centrum Sopotu, budowę hoteli sieci Sheraton czy biurowców dla największych banków i towarzystw ubezpieczeniowych. W jej dorobku znajdują się luksusowe nadmorskie apartamenty w Gdańsku i Sopocie oraz eleganckie domy w willowej dzielnicy Warszawy.

Grupa NDI i jej pracownicy byli wielokrotnie nagradzani. Co roku znajdują się wśród Laureatów wyróżnień Builder Awards. Tytuł Budowlanej Firmy Roku został im przyznany w 2020, 2021, natomiast w 2019 Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa przyznał dwie nagrody I stopnia i tytuły „Budowy Roku 2019”.

Grupa NDI należy do organizacji zrzeszających pracodawców oraz firmy budowlane: Pracodawcy Pomorza, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Polski Związek Pracodawców Budownictwa. Są również jednym ze współorganizatorów Europejskiego Kongresu Finansowego.

NDI to mecenas gdańskiego sportu i kultury. Wspierają wiele zespołów sportowych, w takich dyscyplinach jak koszykówka, piłka nożna i szermierka. Tym bardziej jesteśmy dumni, że chcą również przyczyniać się do rozwoju drużyny piłki ręcznej grającej w najwyższej klasie rozgrywkowej.