Stroje meczowe i treningowe Torus Wybrzeże Gdańsk na sezon 2021/22 PGNiG Superligi!

8 cze 2021 |

Wespół z firmą RS Active oraz marką Hummel przygotowaliśmy już komplet strojów, które kibice będą mogli oglądać w następnym sezonie rozgrywek PGNiG Superligi.

Koszulki meczowe będą korespondowały z barwami, które nam towarzyszą: czerwone, białe i niebieskie. Stworzyliśmy również zupełnie nowe projekty koszulek rozgrzewkowych oraz treningowych, dzięki którym nasi zawodnicy będą nie tylko mogli wykonywać swoje obowiązki, ale przede wszystkim będą stanowili ważną część spójnego brandingu zespołu.
Współpracujemy z firmą RS Active, dystrybutorem marki Hummel, od zeszłego sezonu i jest to współpraca niezwykle owocna. Poprzedni projekt strojów został bardzo ciepło przyjęty, nie tylko przez samych zawodników, ale przede wszystkim kibiców. Teraz chcieliśmy zrobić krok naprzód i zgodnie ze strategią marketingową, którą sobie wyznaczyliśmy, zaprojektowaliśmy zupełnie nowe komplety, aby jeszcze bardziej podkreślić pozytywne zmiany, które u nas zachodzą. Byliśmy klubem pionierskim, jeśli chodzi o koszulki treningowe, na których sponsorzy mogli umieszczać swoje logotypy i także teraz chcemy im takie miejsce udostępnić. Nie jest to wciąż popularna praktyka wśród polskich klubów piłki ręcznej, jednak u nas sprawdziła się ona znakomicie.
– powiedział Dyrektor ds. Marketingu  Krystian Plech.