Torus Wybrzeże Gdańsk zaprezentowane przed sezonem

29 sie 2022 | Kluby

W sobotę, 3 września w hali AWFiS w Gdańsku, o godzinie 17:00 Torus Wybrzeże Gdańsk zainauguruje rozgrywki ligowe meczem z MMTS-em Kwidzyn. W poniedziałek zawodnicy zostali zaprezentowani kibicom i dziennikarzom.

Dużym zainteresowaniem cieszył się wspólny trening z Torus Wybrzeżem Gdańsk. Trzy grupy dzieci w zależności od wieku i stopnia zaawansowania miały okazję do potrenowania wraz z zespołem przygotowującym się do rozgrywek PGNiG Superligi. Cenne rady zostaną u najmłodszych na długo.

W trakcie zorganizowanego w Hali AWFiS w Gdańsku podpisano dwie umowy - z firmą Torus która przez kolejny rok będzie sponsorem tytularnym gdańskiego klubu oraz firma Port Gdańsk, która oprócz wspierania pierwszego zespołu jest również partnerem akcji "Trenuj z Wybrzeżem" oraz "Ferie z Wybrzeżem".

Zawodnicy i sztab szkoleniowy byli też do dyspozycji dziennikarzy z mediów ogólnopolskich, branżowych i lokalnych. Przy okazji prezentacji zespołu, podczas której jedną z pierwszych okazji do spotkania z fanami miało sześciu nowych zawodników zespołu, udzielili oni licznych wywiadów, a także rozdali wiele autografów.

Dzień zwieńczył mecz, w którym uczestniczyli pracownicy i sponsorzy Torus Wybrzeża Gdańsk. Możliwość zagrania w piłkę ręczna na parkiecie dostarczyło jego uczestnikom wielu wrażeń. Liczymy na to, że w sobotę podczas ligowej inauguracji będziemy świadkami nie mniejszych emocji.