Zapraszamy na otwarty trening Torus Wybrzeża Gdańsk

23 sie 2022 | Komunikaty

W poniedziałek, 29 sierpnia o godzinie 17:00 w hali Widowiskowo-Sportowej gdańskiej AWFiS odbędzie się trening otwarty. Podczas happeningu będzie miała miejsce prezentacja drużyny Torus Wybrzeża Gdańsk. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i przedstawicieli mediów.

Zespół gdańskiego Torus Wybrzeża kończy okres przygotowawczy do sezonu 2022/2023 PGNiG Superligi. Czas wzmożonego wysiłku, ciężkiej pracy i ogrywania zawodników niedługo dobiegnie końca. Już w pierwszy weekend września przed całą drużyną sprawdzian, który pokaże czy czas przygotowania wykorzystali prawidłowo. 

Zanim to jednak nastąpi, kibice będą mogli na własne oczy zobaczyć jak wyglądają przygotowania do kolejnego sezonu w PGNiG Superlidze. To również okazja, aby pierwszy raz zobaczyć wszystkich nowych zawodników Wybrzeża oraz nowe stroje meczowe, ponieważ przed samym treningiem odbędzie się prezentacja całej drużyny. Udział w wydarzeniu to również okazja do zrobienia sobie zdjęć z szczypiornistami i trenerami gdańskiego zespołu i uzyskania od nich autografów. 

Harmonogram wydarzenia:

14:30 – mini trening dla najmłodszych z zawodnikami Wybrzeża
15:00 – prezentacja zespołu TORUS Wybrzeża Gdańsk
15:30 – czas wolny z zawodnikami – autografy, zdjęcia i wywiady
16:30 – rozgrzewka
17:00 – trening otwarty
17:45 – zamknięcie dla widowni

Trening otwarty dla kibiców i mediów, poniedziałek, 29.08.2022 r., godz. 14:30-17:45, Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS w Gdańsku, ul. K. Górskiego 1, Gdańsk.

Chcesz, aby Twoje dziecko wzięło udział w treningu z zawodnikami TORUS Wybrzeża Gdańsk? Zgłoś je pisząc maila na media@wybrzeze-gdansk.pl