Zmiana na stanowisku Prezesa w Torus Wybrzeże Gdańsk

1 lip 2020 |

Od dnia dzisiejszego, tj. 1 lipca br. stanowisko Prezesa Zarządu w Torus Wybrzeże Gdańsk obejmuje Pan Jacek Pauba. Zastąpił tym samym Panią Dorotę Trojanowską, której umowa kończyła się z końcem czerwca br.

Od dnia dzisiejszego, tj. 1 lipca br. stanowisko Prezesa Zarządu w Torus Wybrzeże Gdańsk obejmuje Pan Jacek Pauba. Zastąpił tym samym Panią Dorotę Trojanowską, której umowa kończyła się z końcem czerwca br.

Pani Dorota Trojanowska objęła funkcję Prezesa Zarządu 25 września 2019 roku. Od momentu pojawienia się w klubie skupiała się przede wszystkim na aspektach finansowych spółki. Pozostawiła klub w bardzo dobrej kondycji finansowej, w pełni stabilny, który nie tylko wywiązuje się ze swoich zobowiązań, ale przede wszystkim przetrwał najtrudniejszy okres spowodowany pandemią koronawirusa, która wpłynęła znacząco na funkcjonowanie klubu. Nie była jednak w stanie nadal w takim stopniu angażować się w życie drużyny jak dotychczas, dlatego postanowiła przekazać fotel swojemu następcy.

Tą osobą będzie Pan Jacek Pauba. Pochodzi z Olsztyna i ma 37-lat. Mieszka w Gdańsku i jest absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył również Controlling w Zarządzaniu Przedsiębiorstwem w ramach studiów podyplomowych tejże uczelni. Zawodowo związany jest z międzynarodową firmą branży FMCG, w której jest menedżerem. Od zawsze zafascynowany sportem zawodowym, będzie teraz chciał przełożyć swoje doświadczenie w zarządzaniu na klub PGNiG Superligi z Gdańska. Swoją pasję do sportu realizuje od ponad 4 lat jako ekspert ds. treningu mentalnego.

Klub Torus Wybrzeże Gdańsk składa tym samym najserdeczniejsze podziękowania oraz wyrazy uznania na ręce Pani Doroty Trojanowskiej za pracę, którą wykonała w tak krótkim czasie. Wiele zmian, które zapoczątkowało jej przyjście, z pewnością będzie kontynuowanych oraz rozwijanych, aby klub pozostał wiarygodnym oraz transparentnym partnerem do działania. Nie tylko w obszarze finansowym, ale również wizerunkowym oraz biznesowym.

Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.