Zostawimy serce na parkiecie

12 lut 2018 |

Brak pomysłu na Walentynki? Magiczna data coraz bliżej, a Ty wciąż nie wiesz, jak zaskoczyć drugą połówkę? Wybrzeże Gdańsk przychodzi z odsieczą! Właśnie 14 lutego czerwono – biało – niebiescy podejmą we własnej hali Stal Mielec.

Brak pomysłu na Walentynki? Magiczna data coraz bliżej, a Ty wciąż nie wiesz, jak zaskoczyć drugą połówkę? Wybrzeże Gdańsk przychodzi z odsieczą! Właśnie 14 lutego czerwono – biało – niebiescy podejmą we własnej hali Stal Mielec.

Za szczypiornistami Wybrzeża seria wyjazdowych spotkań. Ostatnio przed własną publicznością grali trzy tygodnie temu. W poprzedniej serii zmierzyli się na wyjeździe z MKS-em Kalisz. Tam nieznacznie ulegli gospodarzom, przegrywając 25:24. – Na pewno po meczu humory nie były zbyt dobre, bo wszyscy zdawali sobie sprawę, że włożyliśmy w ten mecz dużo sił i serca. Tylko z własnej winy nie udało nam się wywieźć czterech punktów z Kalisza – powiedział Łukasz Rogulski.

W najbliższą środę czerwono-biało-niebiescy w hali AWFiS podejmą Stal Mielec. To specjalny, walentynkowy mecz, który obejrzeć będą mogli nie tylko kibice zebrani w hali, ale także ci przed telewizorami. – Teoretycznie dla nas jest to mecz jak każdy inny. Tutaj dodatkową motywacją jest chęć rewanżu za dotkliwą porażkę w Mielcu – mówi kapitan drużyny. Oba zespoły występują w tej samej, pomarańczowej grupie. Stawką tego meczu są więc cztery punkty. – Presja nie jest związana z punktami, jakie można dostać za zwycięstwo. Nam chodzi o wygrywanie. Największa presja jest taka, że dawno nie wygraliśmy meczu – dodał Rogulski.

Oba zespoły dzieli jedynie punkt w tabeli rozgrywek. Co więcej zarówno Wybrzeże, jak i Stal liczą na przełamanie. Podopieczni Marcina Lijewskiego nie wygrali od trzech spotkań. Mielczanie od sześciu. – To zespół, którego nigdy nie można lekceważyć. Poukładany i z charakterem. Biorąc pod uwagę tabelę i nasz ostatni mecz, to oni są faworytem spotkania. Nam to nie przeszkadza – podkreślił obrotowy Wybrzeża.

Mecz pomiędzy Wybrzeżem a Stalą odbędzie się w Walentynki. Tak wyjątkowa okazja wymaga specjalnej oprawy! Zakochane pary mogą skorzystać z promocji biletowej, dokonując zakupu dwóch wejściówek w cenie jednej. Promocja dotyczy zarówno biletów normalnych, jak i ulgowych. W przerwie meczu natomiast zostanie przeprowadzony konkurs dla par, w którym będzie można wygrać prawdziwie romantyczne nagrody. Wśród nich między innymi voucher na kolację we dwoje u naszych przyjaciół z Tapas de Rucola oraz podwójne wejściówki na Laser Wars w Galerii Metropolia.

To tylko kilka z zaplanowanych na ten dzień atrakcji. Przede wszystkim kibiców czekają jednak niezapomniane sportowe emocje. Jedno jest pewne: serc w Hali Widowiskowo – Sportowej AWFiS nie zabraknie. Zarówno na trybunach, jak i na parkiecie.

Wybrzeże Gdańsk – SPR Stal Mielec, WALENTYNKI, 14.02.2018r., godz. 18.30, transmisja na nSport+ od godziny 18.15